Towarzystwo ubezpieczeniowe AXA Olsztyn

Towarzystwo ubezpieczeniowe AXA Olsztyn jest grupą pewnej spośród najliczniejszych sił ubezpieczeniowych na świecie. Na polskim sektorze firma nowa jest z 2006 roku a napawa się wielkim zaufaniem klientów.

Klientom biznesowym towarzystwo oferuje pełny asortyment usług ubezpieczeniowych, w ostatnim ubezpieczenia ekonomiczne i polecanie aktywami. Z zmianie klienci indywidualni wykryją w jej ofercie ubezpieczenia na życie, inwestycyjne, turystyczne, informacyjne także sporo innych.

Ubezpieczenia na życie

AXA Olsztyn oferuje niemało niezmiernie dobrych rozwiązań w dziale zabezpieczeń na spędzanie, jakie zamierzają pomagać nas również lokalną rodzinę przed konsekwencjami niespodziewanych zdarzeń losowych, śmierci lub utraty zdrowia. Pierwsze owoce w owej odmianie to:

Plan Elastyczny,

Plan Uniwersalny,

Plan ochronny AXA.

Plan Elastyczny – ochrona oraz inwestowanie

Plan Elastyczny jest ofertą, jaka przebywa już ważne stanowisko w porządku ubezpieczeń na występowanie. Jest więc polisa, która zbiera funkcję ochronną i inwestycyjną. Nie właśnie zabezpiecza przyszłość swoich ukochanych, jeśli osiągnie do znajomej śmierci, przecież także stosuje szansa inwestowania funduszu w konstrukcjach wybranej metody inwestycyjnej lub przez tak nazywane portfele modelowe. Ubezpieczony sam przesądza o rozmiarze oraz etapie trwania polisy, i w konstrukcjach umów dodatkowych może powiększyć ją na kontrolę dodatkowo w wypadku dużej grypy czy wypadku.

Plan Uniwersalny – ubezpieczenie oraz oszczędzanie

Ta propozycja AXA podobnie korzysta na końcu zapewnienie swoich ubezpieczeniowego a dodaje nadzieję inwestowania w konstrukcjach funduszy kapitałowych. Też w konstrukcjach Projektu Uniwersalnego ubezpieczony może zbierać oszczędności na emeryturę lub edukację dzieci. Że osoba ubezpieczona umrze przed wyjściem czasu stania polisy, jej rodzina otrzyma wynagrodzenie w wysokości 10-krotności składki rocznej lub całą kwotę polisy, gdyby jej liczba stanowi rozleglejsza niż wartość ubezpieczenia.

Zabezpieczenie na siłę potrzeb, czyli Plan Ochronny AXA

Plan Ochronny AXA zatem wielce egzotyczne rozwiązanie dla pań, jakie wolą stworzyć kompleksowy, indywidualnie dobrany do współczesnych potrzeb, plan ubezpieczeniowy. W oprawach tego skrótu możemy połączyć kilka typów zabezpieczeń oraz angażować zbytnio nie jedną składkę. Wersja ta pozwala nie tylko uchronić naszych znajomych na wypadek naszej śmierci, ale także wypełniać ich zdrowie a zarabianie. Plan obejmuje i finansową pomoc naszego dziecka jeżeli zachoruje, straci rodziców czy w chwili wprowadzenia w dojrzałe życie.

Gdy wybrać najoptymalniejszą ofertę?

Wymienione wyżej pomysły więc chociaż kilka przykładów z wspaniałej kolekcji tego środowiska ubezpieczeniowego. Osoby zainteresowane polisą na zarabianie, turystyczną, komunikacyjną, czy i wypadkową powinny skontaktować się z AXA Olsztyn: ul. Marii Skłodowskiej-Curie 18/20, Olsztyn, Tel.: +48896798400.